ua en ru

У мережі показали вражаюче відео випробувань українських ракет

У мережі показали вражаюче відео випробувань українських ракет Фото: Ракета (facebook.com/kpszsu)

В Україні відзначається День ракетних військ і артилерії ЗСУ

У п'ятницю, 3 листопада, в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії ВСУ. До професійного свята у мережі показали вражаючі випробування зенітних керованих ракет середньої дальності, які стартували в Херсонській області 2 листопада. Відповідне відео було опубліковане на сторінці Генерального штабу ЗСУ у соцмережі Facebook.

Відео: Випробування керованих зенітних ракет середньої дальності (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Контрольні льотні випробування почалися в Херсонській області в четвер, 2 листопада, біля населеного пункту Олександрівка.

"Для набуття бойового досвіду військові відпрацьовують практичні завдання з бойовими (і імітованими) пусками зенітних керованих ракет по повітряним цілям -безпілотним літальним апаратам типу ВР-3 "Рейс", - повідомили на сторінці командування повітряних сил ЗСУ у соцмережі Facebook.

До речі, в мережі показали вражаюче відео військових навчань спецназу ВСУ.

"На даному навчанні був залучений особовий склад військової частини, представники країн-партнерів, група оцінювачів з Командування СЗРО ЗСУ та інших військових частин. Також було задіяно вертоліт від ПС ЗСУ, реанімаційна група від одного з військових госпіталів та інструктора з Литовської Республіки", - повідомило командування Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Під час проведення навчань командування здійснило попереднє оцінювання військової частини за стандартами НАТО.

На підсумковому брифінгу, представники штабу НАТО відзначили високий рівень підготовки, оснащення та навченості особового складу військової частини та намічені майбутні кроки подальшої співпраці у рамках проведення спеціальних операцій.