ru ua

У мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років тому

У мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років тому Фото: Місто (wikipedia.org/Visem)

Українське місто показали у XX столітті

У мережі показали, як раніше виглядало місто Вінниця. Останнім часом в українському місті будують нові торгові центри, "скляні" офіси, багатоповерхівки і облаштовують зони для відпочинку. Про це повідомляє vinnitsa.info.

За даними видання, місто розширюється новими мікрорайонами, а історичний центр набуває іншого вигляду.

У мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років томуУ мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років тому

Фото: Вінниця 25 років тому (vinnitsa.info)

У мережі показали, як виглядало одне з українських міст 25 років тому

Фото: Вінниця (vinnitsa.info)

На знімках нещодавно побудований "Савой", пішохідний міст до острова Кемпа, старенькі трамваї. Біля "Універмагу" ще не побудували "мавзолей", біля автовокзалу - "Дитячий світ", а на місці "Петроцентра" розташовується універсам.

До речі, у мережі показали, як виглядав Київ 15 років тому.

Запис був зроблений 29 травня 2003 року.

Раніше британці випустили відеогід по Києву.

У ролику хлопець з дредами на ім'я Гриша Петренко в одязі українського бренду Ksenia Schnaider ходить по знаковим місцям Києва: бібліотека Вернадського, Житній ринок, "качалка" в Гідропарку та інше.