В мережі показали захоплююче відео на пісню "Марш Нової Армії" з нагоди Дня ЗСУ

STYLERLIFE        05.12.2017 - 17:43
Фото прес-служби Олега Скрипки
Фото прес-служби Олега Скрипки

Олег Скрипка присвятив українським захисникам нове відео

До Дня Збройних сил України Олег Скрипка разом з іншими українськими зірками випустив нове відео, присвячене захисникам Батьківщини. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Нашу першу грудневу прем'єру - відео на пісню "Марш Нової Армії" - презентуємо з нагоди Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України!" – написав Скрипка.

Співак розповів, що перебуваючи на фронті з концертами,  він познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Під час вшанування пам'яті воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню, народилася ідея пісні – маршу української армії.

"Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті", - підреслив Скрипка.

Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір "Зродились ми великої години", яка колись була маршем Організації українських націоналістів і УПА.

У зйомках брали участь Тарас Чубай, Сергій Фоменко, Іван Леньо, Сергій Жадан, Тарас Компаніченко, Сашко Положинський, Фагот, Сергій Танчинець, Сергій Василюк, Юрій Журавель.

"Присвячується усім героїчним хлопцям та дівчатам, які зараз здобувають на фронті нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!" – підсумував Скрипка.

Відео: Марш Нової Армії (youtube.com/Vopli Vidopliassova/Воплі Відоплясова)

Нагадаємо, що соліст групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка розповів про виступ колективу в Нідерландах і реакцію росіян на виконання гімну України. За його словами, коли зі сцени виконавці заспівали Гімн України, росіяни почали демонстративно виходити з залу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top