ua en ru

У мережі розповіли про колишнього бійця АТО, який "відзначився" крадіжкою

У мережі розповіли про колишнього бійця АТО, який "відзначився" крадіжкою Фото: Фото військового (Facebook)

Військовий не повертає автомобілі, які належать волонтерам

У мережі розповіли історію про колишнього начальника штабу 93-ї бригади, який відзначився крадіжками на фронті. Про це написав волонтер Юрій Мисягін на своїй Facebook-сторінці.

"Це Вадик і він злодій. Колишній начальник штабу ПтАДн (протитанкового дивізіону) 93-ї бригади", - написав волонтер, який відмітиі, що військовий втратив зброю.

За словами Мисягіна, військовий не повернув волонтерам три автомобіля.

"В момент його служби (в 2015 році) йому були передані 3 ( три ) волонтерських автомобіля ( описано в минулому пості ), які він зобов'язався повернути волонтерам у робочому стані, як тільки буде йти з 93-ї бригади в академію. Ні одна машина до сьогоднішнього дня до волонтерам не повернулася.7. Всі автомобілі вивезені із зони АТО і знаходяться в різних селищах країни. Всі автомобілі, як би це правильно сказати - відповім терміном: "вбито і зґвалтовані", хоча передавалися Вадику в робочому стані", -підсумував волонтер.

Він попросив екс-бійця АТО передати волонтерам машини, які він зобов'язався повернути в робочому стані, як тільки буде йти з 93-ї бригади в академію.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про ситуацію на Светлодарской дузі.