ua en ru

У мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдата

У мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдата Колаж РБ-Україна

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію

У місті Харків є каплиця, названа на честь солдата армії РФ Євгена Родіонова, який воював у Чечні. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив відомий блогер Денис Казанський.

"Харків. Каплиця святого Євгенія. Названа так на честь солдата армії РФ Євгена Родіонова, наводившего "конституційний порядок" в Чечні за наказом Єльцина і вбитого там в 1996 році. Каплиця належить УПЦ МП. В Україні російський солдат, який вбивав чеченців, вважається святим", - написав він.

У мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдатаСкріншот поста (twitter.com/den_kazansky)

Повідомляється, що цей храм має ще одну назву – церква ікони Божої Матері "Стягнення загиблих".

У мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдатаФото: Церква в Харкові (twitter.com/den_kazansky)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію.

"Євгеній Олександрович Родіонов (нар.23 травня 1977, Сатино Російське, Подільський район Московської області - см.23 травня 1996, поблизу Бамута, Чечня) рядовий армії Росії, убитий у полоні в Чечні". І яким боком він до Харкова? А просто Добкін тоді був мером і схиляється перед МП", - пишуть в мережі.

У мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдатаУ мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдатаУ мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдата

Скріншот коментарів (twitter.com/den_kazansky)

"Це - фейковий святий, якого офіційно не канонізували. І храм офіційно не його імені", - повідомили користувачі.У мережі розповіли, що в Харкові є церква, названа на честь російського солдата

Скріншот коментарів (twitter.com/den_kazansky)

Євген Родіонов - російський військовослужбовець, рядовий Прикордонних військ РФ. Воював у Першій чеченській війні, разом з групою товаришів по службі довгий час провів у полоні, піддаючись жорстоким тортурам, потім був убитий солдатами чеченськими.

Нагадаємо, що священики УПЦ МП знову зганьбилися в "ЛНР". В терористичну "ЛНР" привезли ікону з зображенням російського прикордонника Родіонова, загинув у Чечні. А священики УПЦ МП провели перед нею молебень.