ua en ru

У мережі розповіли, що використовує Кремль для прикриття перекидання військової техніки

У мережі розповіли, що використовує Кремль для прикриття перекидання військової техніки Фото: Військова техніка РФ (mil.ru)

З'явилися нові відео перевезення військової техніки до кордону України

У мережі звернули увагу на військові маневри, які передували агресії Російської Федерації проти сусідніх держав, і порівняли з сучасною ситуацією на Донбасі. Про це написав мешканець окупованого Севастополя Максим Майоров на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"За дивним збігом обставин, російсько-грузинській війні 2008 року передували липневі вчення ЮВО ЗС РФ "Кавказ-2008". Насправді нічого дивного тут немає. Військові маневри — ідеальне прикриття для розгортання необхідного контингенту для участі у збройному конфлікті. У 2014 році РФ показала, що навчання можуть служити прикриттям не тільки підготовки до війни, але і прикриттям самої війни. Тому кожні військові маневри Росії — потенційна загроза для сусідніх держав. Це можуть бути просто навчання, а можуть виявитися складовою частиною плану агресії — відкритої або гібридної. Наступні великі навчання РФ "Захід-2017" почнуться у наших кордонів у вересні цього року. Картинка ні на що не натякає, а використана для залучення уваги", - написав Майоров.

У мережі розповіли, що використовує Кремль для прикриття перекидання військової техніки

Інфографіка (begemot.media)

У мережі розповіли, що використовує Кремль для прикриття перекидання військової техніки

Скріншот поста акаунта facebook.com/maksym.maiorov

Таким чином, навчання "Захід-2017" названі прикриттям для активного перекидання бронетехніки на кордон, зокрема з Україною.

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm провели моніторинг соцмереж і встановили, що з початку серпня 2017 року в Росії почалося масштабне переміщення військової техніки по всій лінії європейського кордону РФ: від берегів Балтійського моря в Санкт-Петербурзі до берегів Чорного моря, включаючи окупований Крим.

Відео: 05.08.2017 Склад військової техніки. Станція Краснодар-1 (YouTube/Foxx Dyat)

Відео: 07.08.2017 Склад військової техніки. Станція Зимівники (Ростовська область) (YouTube/Foxx Dyat)

Відео: 07.08.2017 Склад військової техніки. Вокзал Самара (YouTube/Foxx Dyat)

Відео: 07.08.2017 Військова колона Санкт-Петербург (YouTube/Foxx Dyat)

Відео: 07.08.2017 Складу військової техніки. Волзька ГЕС (YouTube/Foxx Dyat)

Відео: 07.08.2017 Військова колона АРК Крим (YouTube/Foxx Dyat)

До речі, стало відомо, скільки військової техніки передала бойовикам Росія.