ru ua

У мережі розповіли історію про чоловіка, до якого не хотіла їхати швидка допомога

У мережі розповіли історію про чоловіка, до якого не хотіла їхати швидка допомога Фото: Швидка допомога (pixabay.com/ru/users/UzbekIL)

Диспетчер не міг прислати допомогу без вказівки точного орієнтира

У Києві стався кричущий випадок. До чоловіка, якому стало погано у маршрутці, не хотіла приїжджати швидка допомога, через те, що диспетчер не зміг відправити машину без зазначення точної адреси.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів Богдан Івашківський, який і прийшов на допомогу 23-річному хлопцю, якому стало погано у транспорті. Вочевидь, у молодого чоловіка стався інсульт. Диспетчер, який чергував на телефоні, не зміг спочатку викликати карету швидкої допомоги", так як орієнтир центральний ЗАГС йому нічого не казав.

"Ви робите медичну реформу? Давайте звертати увагу на маленькі, але важливі моменти? Навчайте диспетчерів. Показуйте їм гугл, безпосередньо карти, вчіть шукати і знаходити, і найголовніше — навчайте їх вчитися новому. Реформуйте по-дорослому будь ласка, а не як полупокеры в полукедах. Нам пощастило, але для когось ці чотири хвилини пошуку адреси можуть коштувати життя", - написав Богдан.

Якщо цей текст і не врятує ні єдиної життя, то, сподіваюся, хоч кому-небудь збереже трохи здоров'я. /A few bits of...

Опубліковано Богданом Івашковським 13 червня 2017 р.

Як раніше повідомлялося, водій київської маршрутки, який поранив бійця АТО, отримає рік виправних робіт.