У мережі розповіли про масову русифікацію шкіл у Криму

STYLERLIFE        17.07.2017 - 11:39
Фото: Школа (school41.kiev.ua)
Фото: Школа (school41.kiev.ua)

У навчальних закладах знімають українські національні символи

 

У мережі розповіли про тотальну русифікацію шкіл у окупованому Криму. Про це повідомила на своїй Facebook-сторінці голова правління громадської організації "Не будь байдужим!" Оксана Левкова.

"1. Перше, що зробили росіяни - скоротили години викладання української мови у школах Криму і перевели їх усіх на російську мову. Тобто українські філологи стали миттєво російськими. Навіть ті, хто пручався. Директори навчальних закладів переконали всіх, що мова Шевченка та Франка настільки схожа на мову Пушкіна та Лєрмонтова, що яка різниця, що саме викладати?
2. Другим кроком було руйнування пам'ятників діячам української культури та перейменування шкіл. Так, наприклад, у гімназії Лесі Українки (Севастополь) пам'ятник Лесі зруйнували одразу ж, зайшовши до школи, причому по-дикунськи розбили вщент прикладами автоматів. Гімназія ім. Степана Руданського (Ялта) вже не носить його імені. Ліквідували.
3. Директор/директорка кожної школи вимагають, аби батьки учнів, які хочуть мати уроки української, писали відповідні заяви у нього/неї в кабінеті. Тобто щоб він/вона таких батьків особисто фіксував/фіксувала.
4. Представники партії "Единая Россия" відвідують усі кабінети української мови, знімають із них зображення українського прапору та тризубу, здирають плакати з текстами гімну", - розказала Оксана.

 

Інсайдерська інфа від учительок української мови з Криму або Какая разница, на каком языке разговаривать або Хіба культу...

Опубліковано Oksana Levkova 15 липня 2017 р.
Нагадаємо, що на росТВ заговорили про повернення Криму і Донбасу Україні.
Теги: Крым, школа
On Top