ua en ru

У мережі розповіли про огидне поводження на закордонних курортах туристів з України і РФ

У мережі розповіли про огидне поводження на закордонних курортах туристів з України і РФ Фото: Анталія (pixabay.com/sulox32)

Особливо жінку обурює поведінка російських дітей

У соцсетах обурюються хамською поведінкою українців і росіян на закордонних курортах. Відзначається, що, загалом, ніякої різниці між ними немає. Про це повідомила Наталія Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

"Наш люд все так само п'є тоннами і жере, вибачте, як з голодування. Найбільше вражали люди, які не просто заможні, а пристойно багаті і вони жеруть, жеруть, і жеруть! Ну ладно харчоблок, найбільше вражає виховання, вірніше повна його відсутність. Я не ханжа і не вважаю себе еталоном і прикладом гарної поведінки, але все ж елементарні правила пристойності завжди намагаємося дотримуватися", - пише вона.

Особливо жінку обурює поведінка російських дітей, яких матері залишають без нагляду.

alt

Скріншот (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

"Бачили б як хамло біснується. Якщо хто поспішає, можна просто попросити.. А вести себе як бидло неприпустимо! А мат російською чути всюди! І діти, і дорослі, не соромлячись! Одягнуть дольче і луївіттони, а мат як з помийниці. Потім ображаємося, що європейці зарозумілі, нічого подібного! Ведіть себе як Люди і будуть Вас поважати і ставитися відповідно!", - емоційно завершує вона.

alt

Скріншот (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Користувачі соцмереж у коментарях до запису бурхливо відреагували на цей інцидент.

alt

Скріншот (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Нагадаємо, що мешканка Ужгорода розповіла про п'яних дітей українських туристів у Туреччині.