ua en ru

У мережі розповіли, на що перетворилася терористична "ЛНР"

У мережі розповіли, на що перетворилася терористична "ЛНР" Фото: "Прапор ЛНР" (glava-lnr.su)

Люди переходять до натурального господарства, бо російські продукти ніхто не купує

У Краснодоні (Сорокино) Луганської області більше немає українських продуктів. Про те, як зараз живуть люди на підконтрольних террорсітам територіях написав керівник благодійного фонду "Світ і Ko" Мирослав Гай на своїй сторінці в Facebook.

Він передав розповідь знайомого журналіста, який родом з Краснодона.

"Мирослав, історію тобі в скарбничку. У Краснодоні пропала нормальна їжа (українська), російські продукти ніхто не купує. Люди поступово переходять до натурального господарства - яйця, м'ясо, молоко. Знайомі батьків самі роблять сир, сир. У якийсь момент сир перестав виходити - не звертайте. Починали думати що не так, згадали, що змінилося в технології. Виявляється, в російській солі занадто багато домішок, коротко кажучи - це не сіль. Людям доводиться тепер замовляти контрабанду української солі. Батьки з собою з Києва пове зли кілька пачок для себе", - процитував знайомого Мирослав Гай.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/miroslavgai

Журналіст зазначив, що продаж українських товарів підпадає під штраф.

"З забавного про цукерки Roshen. Липецкие не в фаворі, але дозволені, а так як пачки схожі, то продавці підкладають і українські. Відрізняють їх просто - ціна. Українські дорожче, тому як вважаються більш якісними", - написав Гай.

Цитуючи свого знайомого, він також вказав на те, що в місті практично не залишилося місцевих терористів, всі чужі.

"Наостанок запитав, як би він охарактеризував загальну обстановку? Відповідь: Аліса в королівстві Кривих дзеркал. А куди все йде? Відповідь: в Середньовіччя", - додав Мирослав Гай.

Раніше в мережі розповіли, хто вступає до університетів "ЛНР".