ru ua

У мережі розповіли, як працює безвіз насправді

У мережі розповіли, як працює безвіз насправді Фото: У паспорті українця намагалися знайти візу (УНІАН)

Прикордонники в інших країнах пильно вивчають документи українців

На кордоні в Норвегії працівники довго перевіряли документи відомого блогера Володимира Співаковського. Про те, чому сталася така ситуація і як працює безвіз, він розповів на своїй сторінці в Facebook.

"Проходжу прикордонну заставу в Норвегії, в аеропорту. Передаю паспорт у віконце. Прикордонник гортає сторінки паспорта, туди-сюди, і шепоче про себе: віза-віза-дежвіза... Я стою мовчки. Витримую характер. Він піднімає очі на мене, і знову гортає паспорт. Знову пильно дивиться на мене... Я на нього. Мовчки", - пише блогер.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/vspivakovsky

Прикордонник вирішив, що він втомився і тому не може знайти потрібну сторінку.

"Я, звичайно, морально входжу в його становище, людина втомився... Але як і раніше мовчу, без особливої міміки на обличчі. Гарячково думаю, що ж мені робити в разі чого... І тут він раптом різко підскакує на своєму стільці, як ужалений, дзвінко б'є себе долонею по лобі і вигукує: "Oh, my God! Як я забув! Вам же два місяці тому скасували візи! Боже, sorry!" - розповів Співаковський.

Після цього працівник прикордонної служби привітав блогера в країні словами: "Welcome, Ukraine!"

"Тут уже я не втримався, прямо мало сльозу не пройняло... І хоча це не прийнято (або навіть не можна, не дозволено), я в порушення всіх порядків взяв і простягнув йому руку, потиснув її, посміхнувся і сказав: "Thank you so much!" - поділився блогер.

"І тоді він також в порушення всіх порядків і правил, посміхнувся і сказав: "У Норвегії теж були важкі часи. А тепер у нас все добре. У вас теж все буде добре", - додав Співаковський.

До речі, названо топ-10 напрямків українців після введення безвиізу з ЄС.