ua en ru

У мережі розповіли, як РФ "змінює" армію в окупованому Криму

У мережі розповіли, як РФ "змінює" армію в окупованому Криму Фото: Російська армія (mil.ru)

Стали відомі нові факти про армію окупантів в Криму

Генерал-лейтенант запасу і екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко вважає, що в Криму за чотири роки анексії РФ значно наростила потенціал всіх трьох компонентів своєї армії — сухопутних військ, військово-морського флоту і військово-повітряних сил. Про це повідомляє glavred.info.

За його словами, Володимир Путін розглядає півострів як фортеця, як "непотоплюваний авіаносець, що знаходиться в "південному предбрюшье НАТО".

"Це стратегічний рівень оцінки, і тому за чотири роки анексії Криму у всіх трьох компонентах ЗС РФ (сухопутні війська, військово-морський флот і військово-повітряні сили) на території півострова потенціал значно зріс", каже експерт.

За словами аналітика, там з'явилися "нові ракетні комплекси, зенітно-ракетні комплекси, ракетні комплекси "берег-корабель", літаки, вертольоти, нові підводні човни і т. д.".

"Нарощування всіх цих озброєнь говорить про те, що найближчим часом Путін йти з Криму не збирається, і необхідний сильний і тривалий тиск світової спільноти для принципової зміни ситуації", - додав він.

Нагадаємо, що астролог розповів, як Україні стати такими Арабськими Еміратами. Він вважає, що протягом семи років Україна отримає надможливості.