ua en ru

В мережі розповіли зворушливу історію про бійця АТО, який пише книгу про війну на Донбасі

В мережі розповіли зворушливу історію про бійця АТО, який пише книгу про війну на Донбасі Фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Боєць відзначає, що війна повністю перевернула його життя

В мережі розповіли зворушливу історію про бійця АТО з Тернопільської області, який вирішив написати власну книгу про пережите на війні. Про це передає "Файне місто Тернопіль".

Доброволець Петро з позивним "Патрік" пише книгу про російсько-українську війну, де розповідається про події 2014-2016 років.

Боєць повідомив що книга за жанром – військовий детектив про групу розвідників.

"Патрік" вирішив написати її, бо хотів детальніше розповісти про емоції, які переживають хлопці, коли вони на передовій.

"Спілкувався з режисерами, показав їм свою роботу. Вони сказали, що дуже добре було би відзняти фільм. Зараз працюю над цією ідеєю. Хочу передати всі емоції війни. Думаю, це буде важкий, експресивний фільм, але це те, що мав би побачити глядач", - повідомив ветеран АТО.

Він пройшов через Іловайськ, Авдіївку, Старобешеве та інші гарячі точки. Зазначає, що до 2014 року не брав в руки зброю, не розумівся на військовій техніці, 12 років працював в ресторанному бізнесі, але коли російські війська вторгнулись в Україну, не роздумуючи пішов добровольцем.

В мережі розповіли зворушливу історію про бійця АТО, який пише книгу про війну на Донбасі

Фото: Боєць "Патрік" (Тамта Гугушвілі/ternopil.te.ua)

"Їхали всі, хто з Майдану здружилися. Почалася війна, ми поїхали в Київ і шукали, в який батальйон можна було б потрапити. На початку справді було складно, коли не вмієш володіти автоматом, не знаєш навіть елементарну військову термінологію, наприклад, щодо різниці між калібрами. Служив у батальйоні "Шахтарську", потім перейшов у "Правий сектор", який пізніше переназвали "Українською добровольчою армією". І воювали майже до кінця 2017 року. Найгарячішою точкою був Іловайськ, з ним навіть не можу нічого порівняти", - розповідає Петро.

Боєць зазначає, що війна повністю перевернула його життя. За його словами, змінилося все, але незважаючи на всі складнощі, мужчина залишається добровольцем, не тільки за статусом, а в першу чергу душею.

"Доброволець – це дуже глибоке слово. Це людина доброї волі, яка діє за покликом серця. І не мається на увазі лише військова сфера. У Тернопільській області мені видали посвідчення учасника-добровольця. Щоб отримати статус учасника бойових дій, я не подавав документи. У мене немає прагнення мати пільги, посвідчення, медалі. На даний момент я записаний в резерв. При першому ж дзвінку, як тільки скажуть, що є потреба мого повернення, я буду їхати на фронт, але знову тільки добровольцем", - говорить "Патрік".

Боєць додав, що зараз облаштовує цивільне життя і розробляє проект, який допоможе демобілізованим бійцям у працевлаштуванні.

Раніше повідомлялось, що журналіст показав будинок російського найманця, загиблого на Донбасі (фото).

Хайп-таксі # 20: скільки грошей потрібно на відпустку