ua en ru

У мережі розповіли зворушливу історію про хлопчика з Авдіївки, в якого влучила куля (відео)

У мережі розповіли зворушливу історію про хлопчика з Авдіївки, в якого влучила куля (відео) 12-річний Сашко (скріншот facebook.com/unicef)

Він мріяв стати футболістом

12-річний Сашко з Авдіївки отримав кулю в ногу і знадобилося шість тижнів, щоб він знову зміг ходити. Його історію, розказану в ролику під назвою "Життя на лінії фронту в східній Україні", оприлюднив дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ в Facebook.

"У минулому році в ногу 12-річному Сашкові з Авдіївки потрапила куля. Знадобилося шість тижнів для того, щоб хлопчик зміг знову ходити. До цього він мріяв стати футболістом", – сказано в сюжеті відео.

"Я поїхав в магазин. Потім заїхав до одного. В той момент, коли він пішов перевзуватися, мені куля потрапила в ногу... До того, як це сталося, я хотів стати відомим футболістом", - розповів Сашко.

Відео: 12-річний Сашко (facebook.com/unicef)

"Ми нічого не боялися, ми могли гуляти, де хотіли. Все було добре, ніхто не хвилювався. До війни в нас було багато людей, все було нормально, тихо. Могли ходити, куди завгодно. А як почалася війна, всі почали боятися", - додав хлопчик.

Раніше бойовикам "ДНР" передали патріотичний "привіт".

Вчора сфотографував у себе на районі. До цього регулярно зривали ганчірки "ДНР". Ви не уявляєте мої емоції. А ви кажете, що люди не змінюються. Зараз у місті співвідношення "вати" і Українців приблизно 60/40. Нічні партизани! Донбас – Україна!", - сказано в коментарі до знімків.