"Навіть перед переможцем Євробачення якось незручно":

У мережі розповіли, як українська музика "переграла" російських пропагандистів

STYLERLIFE        16.05.2017 - 11:00
ONUKA (Скріншот/YouTube/ONUKA)
ONUKA (Скріншот/YouTube/ONUKA)

Проплачені Кремлем "тролі" зіграли на руку O.Torvald, ONUKA і Джамалі

Незважаючи на те, що російські пропагандисти і проросійські "тролі" розгорнули потужну інформаційну кампанію проти України напередодні Євробачення 2017, українські музиканти вийшли переможцями у цій інформаційній війні. Про це йдеться на Facebook-сторінці спільноти "Український інформаційний простір".

"Сценарій. O.Torvald - щедро проплачені із-за поребрика відсутність промоушна, кампанія чорного піару в Україні і на Заході, "авторитетні" і "неупереджені" прогнози і оцінки від "букмекерів", "музичних експертів", "членів журі" і т. д. Джамалі - голу дупу під час виступу. ONUKA - "рекламний бан" від Першого "національного", - йдеться в повідомленні.

Скріншот поста (Facebook/Український інформаційний простір)

Але, як зазначає автор поста, результат виявився непередбачуваним для любителів "руского міра".

"ONUKA "вибухнула" так, що навіть перед португальцем-переможцем Євробачення якось незручно. Наслідком скандалу під час виступу Джамали стало те, що її пісню-реквієм помітили навіть ті, хто взагалі нічим, крім інформаційного шлаку, не цікавиться. Соціальне відео на конкурсну пісню O.Torvald, яку "забули" належним чином представити "українські" піарники для міжнародної публіки, за останні кілька днів вже набрало 50 тис. переглядів і купу позитивних відгуків від українських та закордонних поціновувачів музики. І це в умовах "антиторвальдовської істерії і обструкції", - продовжує автор посту.

Відео: Виступ ONUKA на Євробаченні 2017 (YouTube/ONUKA)

"Навіть московським тролям, судячи з усього, була дана команда ігнорувати і не гадити під відео, щоб не привертати до нього "непотрібної" уваги... Знову всіх "рускоміровци" переграли", - з сарказмом наголошується в повідомленні.

"Українську музику не зупинити!" - резюмував автор.

Раніше відомі українці закликали не критикувати O.Torvald.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top