ua en ru

У мережі розповіли вражаючу історію про те, як биткоїни допомогли врятувати життя дитині

У мережі розповіли вражаючу історію про те, як биткоїни допомогли врятувати життя дитині Фото: Биткоины (pexels.com)

У 2015 році волонтер отримала на свій рахунок 0,18 биткоїна

У мережі розповіли вражаючу історію про те, як биткоїни допомогли врятувати життя одному хлопчику. Про це написала волонтер Леся Литвинова на своїй сторінці в Facebook.

"У 2015-му році мені написав хлопець. Він дуже хотів допомогти Фролівській (волонтерському центру), але грошей у нього не було. Були ось ці самі биткоины. Він допоміг мені відкрити профайл і перекинув на нього 0,18 б", - пише Литвинова.

За словами волонтера, вона спочатку намагалася розібратися, як це перетворити в звичні гроші, але відклала це на потім і забула.

"Рік був важкий. А сума була дорівнює декільком кілограмів гречки. Цієї осені я згадала. Довго згадувала пароль, порпалася в пошті і в підсумку виявила, що в перерахунку на нормальні гроші там лежить 400 доларів. Здивувалася і вирішила залишити на чорний день. Вчора чорний день настав. Стало зрозуміло, що нам терміново потрібно знайти велику суму, що б врятувати одного хлопчика", - розповіла Литвинова.

Волонтер дуже здивувалася, дізнавшись, що на рахунку виявилося трохи менше 4 000 доларів.

У мережі розповіли вражаючу історію про те, як биткоїни допомогли врятувати життя дитиніФото facebook.com/ЛесяЛитвинова

"Спасибі всім, хто дав поради. Сьогодні я перерахувала на рахунок мами 100 000 грн. Це приблизно 1/8 від потрібної суми. Зусиллями однієї людини. Чоловік! Мені соромно, але я не можу згадати Вашого імені. Перерила всю переписку в ФБ, але так і не знайшла. Раптом Ви мене читаєте? Спасибі за те, що практично силою змусили мене зареєструватися. Спасибі за такий нестандартний подарунок. Спасибі за те, що це дало реальний шанс на життя хлопчику Саші", - подякувала волонтер невідомого благодійника.

У мережі розповіли вражаючу історію про те, як биткоїни допомогли врятувати життя дитині

Скріншот поста (facebook.com/ЛесяЛитвинова)

Нагадаємо, що в мережі показали зворушливі листи Діду Морозу від дітей із зони АТО.