ru ua

У мережі розповіли, як ВСУ хотіли загнобити командира роти

У мережі розповіли, як ВСУ хотіли загнобити командира роти Фото: Українські солдати (flickr.com/ministryofdefenceua)

Військовий звертався з рапортами до керівництва, але його прохання були проігноровані

У Збройних силах стався конфлікт. Командира роти хотіли загнобити за спроби добути форму для українських бійців. Інцидент, про який розповів волонтер Мартін Брест на своїй сторінці в Facebook, стався в 41-му батальйоні 27-ї артбригади.

alt

Скріншот поста з аккаунту facebook.com/Мартін Брест

"Протягом п'яти місяців Ваня намагався в бригаді отримати форму для своїх підопічних. Взагалі-то самі отримують контрактники речі у начвеща, але їх послали на*ер, і вони звернулися до свого командира. Ваня - армійський осіб, процедуру знає і хе*ні не творить. Він звертався з рапортами чітко по ієрархії, дійшов до комбрига. Але всім було по*еру. Тоді Ваня написав пост в Facebook", - написав Брест.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/Мартин Брест

"На Ваню поорав комбриг-цар перед строєм. Він же провів по Вані службове розслідування і втулив йому "догану", і в зарплаті Ваня недоотримав 1400 грн. При цьому ні зампотил, ні начвещ, ні хто інший догану і недоплату не отримали. Вони не винні - винен Ваня. Ваню пообіцяли "гнобити", - розповів волонтер.

Військовий не злякався начальства, оскільки він бачив речі і страшніші.

alt

Фото: Командир роти (facebook.com/Мартин Брест)

"Ваня був на війні, і Ваня не боїться ні гніву начальників, ні незаконного позбавлення частини зарплати (незаконне, так, це точно). Тому що свій страх Ваня залишив поле під Старогнатовкою, десь навіть перед Новоласпою, коли виконав бойове завдання, і вивів усіх живими. Так як зарплату Вані платить народ України - ми, дембеля 41-го (як частинки народу), йому ці гроші дамо (хоча він відбивається усіма силами). І дамо все, що зніме комбриг, полковник Ісмаїлов надалі", - написав Брест.

Нагадаємо, що українським морпіхам встановили на військове авто убивчий агрегат.