ru ua

У мережі розповіли, як живуть постраждалі після вибуху будинку в Києві

У мережі розповіли, як живуть постраждалі після вибуху будинку в Києві Фото: Обрушений після вибуху будинок (segodnya.ua/А. Яремчук)

В результаті трагедії загинуло дві людини

Мешканці будинкуна Голосіївському проспекті, 70, який обвалився через вибух, майже весь день виносили з будинку свої речі. Про це повідомляє "Сегодня".

В ту частину будинку, яка постраждала найменше, мешканці заходили з поліцейськими, а з того боку, де стався епіцентр вибуху, працювали лише рятувальники.

altФото: Мешканці збирають свої речі (segodnya.ua/А. Яремчук)

Люди прямо на землі розкладали свої речі, перебираючи їх і залишаючи найцінніше: документи, коштовності. В даний момент вирішується питання про постійне житло для мешканців. Поки що 27 чоловік вже переселили у гуртожиток на Подолі на вул. Оболонській, 34, а сам будинок планують знести.

alt

Фото: Рятувальники працюють на місці вибуху (segodnya.ua/А. Яремчук)

"Він був зведений в 1948 році. Згідно з висновками експертів, після вибуху будинок знаходиться в аварійному стані. Його експлуатація неможлива, а відновлення недоцільно. Люди отримають тимчасове житло на час вирішення цієї ситуації", — повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

altФото: Люди розбирають свої пожитки (segodnya.ua/А. Яремчук)

Люди, які позбулися свого будинку через вибух, тепер живуть в кімнатах на дві-три людини. На поверсі є дві загальні кухні, в житлових приміщеннях – ліжка, шафи, постіль, туалети і душові

"Нам видали все, що потрібно: чашки, тарілки, ложки, виделки. Кімнати чисті, після ремонту. Будемо жити тут, поки не вирішиться наше питання", — розповіла Світлана Яремчук.

Інші мешканці оселилися на час у родичів.

До речі, ДСНС завершила роботи на місці інциденту.