У мережі повідомили кількість безробітних громадян України

У мережі повідомили кількість безробітних громадян України
Фото УНІАН

Також стало відомо про динаміку змін кількості безробітних за останній рік

У мережі повідомили кількість безробітних громадян України. Про це повідомляє видання "Слово і Діло".

Так, в минулому році в Україні були зареєстровані 354,4 тисячі безробітних громадян. У 2016 році безробітних було 390,8 тисячі (майже на 9,5% більше).

Якщо дивитися по регіонах України, то у порівнянні з 2016 роком ситуація найстрімкіше покращилася в Хмельницькій області: за рік кількість безробітних знизилася на 23,9%. На другому місці – Київ, де безробіття впала на 20,5%, на третьому – Житомирська область (показник знизився на 18,6%). Негативна динаміка зафіксована у шести областях України: у Миколаївській області рівень безробіття зріс на 5,9%, у Луганській – на 2,5%, в Сумській – на 1,3%, у Кіровоградській – на 1,2%, в Полтавській – на 0,5%, в Херсонській – на 0,2%.

У мережі повідомили кількість безробітних громадян УкраїниФото: Безробіття в Україні (slovoidilo.ua)

Найбільше безробітних українців, як і раніше зареєстровано в Дніпропетровській області – 27,4 тисячі за підсумками минулого року. Найменше непрацевлаштованих в Закарпатській області – 5,2 тисячі.

Зазначимо, що на території окупованого Криму зафіксовано майже 50,5 тисяч вакантних посад.

Із загальної кількості безробітних близько 284 тисяч отримують матеріальну допомогу, в середньому це 2 тисячі 331 гривня.

Наголошується, що безробітних жінок в Україні більше, ніж безробітних чоловіків: 189,5 тисяч проти 164,9 тисячі. При цьому кількість безробітних чоловіків за рік скоротилося більш ніж на 15%, а жінок – лише на 3,6%.

Майже 190 тисяч непрацевлаштованих українців проживає в містах, 165 тисяч – у селах. Повідомляється, що рівень безробіття в містах скорочується швидше – майже на 10% за рік.

Раніше повідомлялося, скільки українців з вищою освітою залишилися без роботи.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся