ru ua

У мережі вказали на головну відмінність мітингу в РФ

У мережі вказали на головну відмінність мітингу в РФ Фото: Мітинг у РФ (depms.ru)

У Москві у вівторок, 12 червня, на День Росії пройшли протести

Вийшли на мітинги проти корупції діти показали приклад росіянам. Вони не боялися силовиків, кількість яких перевищувала кількість мітингувальників у кілька разів. Про те, чому діти вийшли на вулиці, написала блогер Ірина Козлова на своїй сторінці в Facebook.

"Знаєте, ніхто там не боявся на цьому мітингу. Там були абсолютно приголомшливі діти. Це майбутнє Росії", - зазначила вона.

"Ці діти не боялися мусорів, омоноїдів і навіть збройних військ... Коли когось вінтили, вони не тікали, а оточували і кричали "Фашисти!", "Мусора - ганьба Росії", "Росія буде вільною" і "Путін - злодій", - написала блогер.

altСкріншот поста з аккаунту facebook.com/IrinaVKozlova

Ірина Козлова поспілкувалася з одним хлопчиком і їй вдалося зрозуміти мотивацію дітей.

"Головне - "нас обдурили, ми вірили дорослим, а вони тільки крадуть і воюють, інші просто відмовчуються". Ну ось Тимофій прийде на Facebook і сам розповість, ми домовилися. І так, вони не за Навального, вони проти знахабнілої і ожирівшої влади, що веде країну у прірву", - сказала вона.

"Ось Тимофій відмінно знає англійську, може вільно виїхати, але він не хоче. Каже, буду боротися до останнього, а коли зовсім притиснуть, спробую отримати громадянство - а тепер увага - України. Знаєте, чому? Тому що захоплюється їхньою волелюбністю і гідністю", - додала блогер.

Раніше у РФ школярі розповіли про роз'яснювальної бесіди про мітинги від вчителів.