ru ua

В мережі дізналися про вражаючі статки працівника ГПУ (фото)

В мережі дізналися про вражаючі статки працівника ГПУ (фото) Колаж РБК-Україна

Не меншими статками володіє і дружина високопосадовця

В мережі розповіли про вражаючі статки заступника начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, начальника управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України ГПУ Лукашенка Олександра Олександровича. Про це передає prosud.info.

В мережі дізналися про вражаючі статки працівника ГПУ (фото)Фото: Олександр Лукашенко (prosud.info)

За даними видання, чиновник має чотири будинки загальною площею 1285 м², 8 квартир, 3 автомобілі та декілька земельних ділянок.

Зазначається, що вартість сягає мільйони гривень, а от розмір доходів Лукашенка є значно меншим.

Шокуючими статками володіє і дружина чиновника. Ірина Миколаївна Лукашенко займається підприємництвом. Відомо, що вона має право на зайняття адвокатською діяльністю. Також у прокурорській декларації можна побачити, що Ірина Миколаївна є власником 33,3% словацької компанії "Allе Trade s.r.o.".

Ця компанія була заснована 3 березня 2016 року та надає абсолютно різні послуги: від сільськогосподарського виробництва до упакування речей, доставок і т.п. Засновниками цієї компанії є сама Ірина Лукашенко, Елеонора Цибан із Києва та Ольга Фоміна із Білорусі. Усі троє вклали по 1665 євро до статутного капіталу.

Повідомляється, що Ірина Миколаївна Лукашенко зареєстрована як ФОП та займається послугами з надання майна в оренду та діяльністю у сфері права.

Крім бізнесу в Словаччині, дружина прокурора має там і нерухомість, також там проживає її син.

Олександр Лукашенко володіє двома квартирами в Києві. Одна, площею майже 40 м², коштує 319 тис. грн, а інша, на 31 м², обійшлася йому в 5 гривень. Також Олександр Олександрович задекларував земельну ділянку в Віті-Поштовій під Києвом.

В мережі дізналися про вражаючі статки працівника ГПУ (фото)В мережі дізналися про вражаючі статки працівника ГПУ (фото)В мережі дізналися про вражаючі статки працівника ГПУ (фото)В мережі дізналися про вражаючі статки працівника ГПУ (фото)

Фото: Будинки родини чиновника (prosud.info)

Решта нерухомого майна належить дружині прокурора – Ірині. Це чотири розкішні особняки, один з яких в курортній зоні українських Карпат. Також жінка має три елітних авто, які, щоправда, згідно поданої декларації, вона купили набагато дешевше від середньої ринкової ціни.

Нагадаємо, що президент Литви заявила про підтримку боротьби з корупцією в Україні.