ua en ru

У мережі дізналися про вражаючі статки судді Одеської області (фото)

У мережі дізналися про вражаючі статки судді Одеської області (фото) Колаж РБК-Україна

Свою першу суддівську посаду він зайняв ще в грудні 1989 року

У мережі дізналися про вражаючі статки Олександра Джулая - секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ, заступника Голови Апеляційного суду Одеської області. Про це повідомляє prosud.info.

Повідомляється, що свою першу суддівську посаду Олександр Борисович Джулай зайняв ще в грудні 1989 року.

У своїх деклараціях Джулай вказав майже 1,2 млн грн доходу.

Проживає суддя у маєтку в Одесі на вулиці Бажана. Площа цього будинку 563 кв. м., а задекларована вартість - 643 тис. грн. Земельна ділянка, яка за розміром повністю збігається з площею будинку, варто 864 тисячі гривень.

У мережі дізналися про вражаючі статки судді Одеської області (фото)Фото: Будинок судді (blog.prosud.info)

Тим не менш, офіційно суддя-мільйонер не володіє власним авто. Суддя лише користується новеньким Wolkswagen Touareg 2012 року, власником якого є Русин Андрій Іванович.

Серед заощаджень у судді - 36 тис. гривень і 3,2 тис. доларів.

Його син володіє маєтком в Одесі, площею 184 кв. м.

Дружина судді, Світлана Джулай має 3 квартири і 2 нежитлових приміщення в Одесі. Відзначається, що жінка займається юридичною діяльністю - є приватним нотаріусом.

Брат судді - Олексій Борисович Джулай до березня 2016 працював старшим оперуповноваженим Управління захисту економіки в Одеській області.

Нагадаємо, що в мережі розповіли про вражаючі доходи заступника начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, начальника управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України ГПУ Лукашенка Олександра Олександровича.