ru ua

У мережі обурилися української грою про переселенців

У мережі обурилися української грою про переселенців Гра "Блукання переселенця" (Скріншот з YouTube/112)

Гру випустило Міністерство соціальної політики України

У мережі обурилися настільною грою про переселенців. Її випустило Міністерство соціальної політики України і вона являє собою класичну "бродилку" з карткою, полем і кубиками. Тривалість такої забави 60-90 хвилин. Про це повідомляється в сюжеті телеканалу "112".

У самій грі автори ідеї змоделювали ситуації, з якими, по ідеї, стикаються внутрішньо переміщені особи. Наприклад, це оформлення документів, крадіжка цих документів, пошук житла та інші проблеми.

Самі переселенці такою грою глибоко збентежені. У соцмережах вже помітна хвиля обурення.

Наталія Казьоннова висловила своє негативне ставлення до даної гри на своїй сторінці в Facebook.

"Поки хтось бавиться, граючи в переселенця, реальні ВПО змушені проходити нескінченні кола пекла. Мої родичі похилого віку нещодавно виїжджали на "велику землю", де провели кілька тижнів. Тільки що повернулися, як їм повідомили, що за адресою реєстрації їх чекає лист щастя - повідомлення про вимогу з'явитися в УСЗН. І все спочатку - поїздка, КПВВ, важка дорога. На цей раз обійшлося - виплати пенсії не припинили. До відома: моя родичка має більш ніж 50 років стажу, пенсію "ДНР" не отримує, чекає повернення України. Тому особливо гидко дивитися на весело розмальоване поле гри, яка перетворює трагедію мільйонів на фарс і веселу іграшку", - написала вона.

altСкріншот (facebook.com/kazionnova)

Так, наприклад, Олеся, яка переїхала до Києва три роки тому, також висловила свою думку з цього питання.

"Я думаю, це якийсь фарс, сарказм чи жарт. Переселенців роблять неповноцінними людьми, замість того, щоб їм допомагати. Для чого робляться такі іграшки? Я не розумію", - висловилася Олеся.

Відео: Гра про переселенців (YouTube/112 канал)

У Міністерстві соцполітики з такою думкою категорично не згодні. Вони вважають, що гра не що інше, як "правда життя" і ображатися на неї нерозумно.

Нагадаємо, що у Києві переселенець з Луганська вже тиждень живе в коридорі гуртожитку.