ua en ru

У мережі згадали, як загиблий АТОшник ліквідував бойовика в ефірі росТБ (відео)

У мережі згадали, як загиблий АТОшник ліквідував бойовика в ефірі росТБ (відео) Фото: Юрій "Баррет" Луговський (nationalcorps.org)

У мережі вирішили згадати подвиги полеглого бійця

Вночі з 8 на 9 березня, в зоні АТО загинув снайпер "Азова" Юрій "Баррет" Луговський. На сторінці "Національного корпусу" опублікували отривок із сюжету каналу росЗМІ, в якому можна побачити, як "Баррет" на очах у російських пропагандистів ліквідував бойовика "ДНР".

Відео: Куля "Баррета" знищує чергового окупанта під час репортажу пропагандистів із РФ (youtube.com/Національний корпус)

"Відважний боєць, відмінний снайпер взводу розвідки "Баррет" ефективно працював на "нулі" за кілька місяців поспіль, відправляючи в пекло десятки окупантів і повертаючись з бойовими трофеями з завдань. Про зухвалості і майстерність невідомого українського снайпера повідомляли навіть кремлівські ЗМІ", - сказано в повідомленні.

У мережі згадали, як загиблий АТОшник ліквідував бойовика в ефірі росТБ (відео)Фото: Юрій "Баррет" Луговський (nationalcorps.org)

Так, під час боїв у Широкіно у квітні 2015 року році саме куля "Баррета" знищила бойовика-окупанта прямо під час зйомок сюжету російського телеканалу.

У мережі згадали, як загиблий АТОшник ліквідував бойовика в ефірі росТБ (відео)Фото: Юрій "Баррет" Луговський (nationalcorps.org)

На момент загибелі Луговскому було всього 23 роки. Родом він із Червонограда Львівської області. Був активним учасником Революції Гідності. Потім відправився захищати Україну на Донбасі. Брав участь у боях за Іловайськ. У полк Азов боєць вступив в лютому 2015 року і вже через кілька днів вирушив на передову.

"Завжди усміхнений, він любив життя, але віддав його за нашу з вами свободу і незалежність", - підкреслили в "Азові".

Нагадаємо, що в зоні АТО від кулі снайпера загинув легендарний розвідник "Азова" Юрій "Баррет" Луговський.