"Ми посадимо Путіна в клітку": У мережі згадали заяву російського журналіста

У мережі згадали заяву російського журналіста
Фото: Володимир Путін

Скандальна заява пролунала під час першого Майдану в 2004 році

У мережі згадали скандальну заяву російського теле - і радіожурналіста Сергія Доренка, вимовлене під час першого Майдану в 2004 році. Відео з його виступу опублікував російський підприємець Євген Чичваркін на своїй сторінці в Facebook.

alt

Зазначимо, що скандальну заяву Доренко зробив під час прямого включення, виступаючи на Майдані Незалежності в Києві.

"В Москві я хочу побачити такий же народ на Червоній площі, і я хочу побачити такі ж намети в Охотному ряду. І в день, коли ми переможемо і посадимо Путіна в залізну клітку і провезуть, щоб показати його народу ... Займіть нам Кучму. Ми посадимо його разом з Путіним. Перемога ", - сказав Доренко.

Таким був його виступ у 2004 році, зараз же журналіст радикально змінив свою точку зору.

Ось його слова з інтерв'ю російському каналу Правда про походить Революції у 2014 році:

"Все, що відбувається на Україні - це припадок. Це припадочний заколот. Мені здається, коли вони до йдут до остаточної крапки цього нападу, і як це буває з дітьми поплачуть, а потім заснуть, вони навіть не згадають цього нападу".

А ось його думка про те, як потрібно вчинити з Україною далі:

"Українці шукають в Євросоюзі не ідеалів і трудоголізму, а халявного соціалізму. Хочуть жити як італійці, а отримувати як німці. Ці дивні люди стріляли з-за рогу в росіян, вони радісно вирізали поляків, вони з насолодою різали євреїв, саме євреїв вони резкали часто і багато, я хотів би звернути на це увагу, московських євреїв. Я пропоную зробити столицю Нової Росії в Харкові. Центральна, південна та східна Україна входять в склад Нової Росії областями. Крим поруч, сала навалом, поруч дівки з черевичками і стрічками. Західна Україна йде до якоїсь матері і всі щасливі", - розповів Сергій Доренко.

 

Читайте також у Москві вивісили величезний антипутінський банер.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся