ua en ru

Шаурма, алкоголь і хвойні дерева: курйозні випадки в агентствах пультової охорони

Шаурма, алкоголь і хвойні дерева: курйозні випадки в агентствах пультової охорони Фото: Співробітникам охорони буває нудно

Співробітникам пультової охорони іноді доводиться розбиратися з злодюжками, польстившимися на туї

Найчастіше, при думці про пультових охоронних компаніях, виникають не дуже приємні асоціації – пограбування, напад, кримінал. Однак, трапляються і досить кумедні випадки. За словами співробітника київської приватної пультової охорони "Сіріус" рідкісний наряд обходиться без курйозів.

Дуже часто групи швидкого реагування викликають у магазини при спробі розкрадання. Зрозуміло, найчастіше крадуть алкоголь. І якщо пиво, коньяк та інші алкогольні напої вже не викликають подиву, то продукти, які злодії можуть "прихопити з собою на закуску вражають уяву: від плавленого сирка і фруктових льодяників до замороженої риби та освіжувачів повітря.

Правда, крадуть не тільки алкоголь. Як-то раз, перед Новим Роком двоє чоловіків намагалися вкрасти з приватної території кілька туй.

Також був випадок, коли наряд швидкого затримання викликали в кіоск шаурми. Поки кухар відійшов покурити, хтось вкрав вертел, на якому запікали куряче м'ясо. Зазвичай вони досить важкі — близько сорока кілограм. Під'їхав Наряд в лічені хвилини, і бійці пішли по сліду, залишеному жирним м'ясом прямо на землі — з вертіла капала доріжка жиру. Той привів їх у студентський гуртожиток.

Зрозуміло, навіть на такі незграбні випадки бійці "Сіріуса" реагують швидко – за лічені секунди запобігають втечу і затримують злодіїв.