ru ua

"Щоб кулі минали і шаблі не брали!": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО

"Щоб кулі минали і шаблі не брали!": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

Шоумен закликає українців допомагати армії

Відомий шоумен і волонтер Сергій Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців української армії та привітав з Днем народження 95-ю бригаду. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"В принципі, ми сподівалися, що наші "теплики" приїдуть у 95-ю бригаду 9 грудня. Трохи затрималися. Прийшли вчора, якраз під "Днюху" 95-й. 12.12.1992 року заснована. 25 років! З Днем народження, житомирський десант! Дякуємо за службу! Щоб кулі минали і шаблі не брали!" – написав він.

"Щоб кулі минали і шаблі не брали!": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО

Скріншот поста (facebook.com/serhiyprytula)

"2 TMR-42 будуть нести службу в Верхнеторецком в руках бійців 2 батальйону 95-ї! Запитів вистачає. Що робити, ви знаєте. Спасибі. І працюємо, панове!" - додав Притула.

Шоумен залишив контакти для переказу грошей на допомогу українським бійцям АТО.

Номер карти ПриватБанк: 5168 7420 6353 7207 (Притула Сергій Дмитрович).

Нагадаємо, що волонтер просить допомогти важкопораненим бійцям АТО.

"В Київ знову летить новий борт з важкими пораненими. На жаль, невтішні новини з передової, за два останніх дня є загиблі і поранені. На прохання своїх читачів дублюю свій недавній пост потребам...У госпіталі є важкі – це лежачі воїни, так само є онкохворі воїни, є ті, які лежать вже дуже давно. Не дай Бог мати комусь такі болі і рани", - написала Наталія Юсупова.

Військовим потрібні вода, соки, кава, чай, цукор, йогурти, ковбасні вироби, сир. Також потрібен теплий одяг – це куртки, спортивні костюми, потрібні футболки, серветки, шампунь. З ліків потрібні обезболююче кетанов і дексалгін в ампулах.