Шендерович вказав на "етичну промашку" "Квартала 95"

STYLERLIFE        14.09.2016 - 19:32
Фото: Віктор Шендерович (projects.platfor.ma)
Фото: Віктор Шендерович (projects.platfor.ma)

На думку сатирика, "кварталівці" не надали значення етичній складовій свого виступу

Відомий російський сатирик і публіцист Віктор Шендерович вказав на помилки, яку допустили артисти студії "Квартал 95" у своєму скандальному виступі в Юрмалі. Про це він сказав в інтерв'ю "Громадському ТБ".

На думку Шендеровича, українські гумористи не надали значення етичній складовій свого виступу, різко критикуючи Україну і українців перед іноземцями.

"У того ж Пушкіна сказано в знаменитому листі Плетньову: "Я, звичайно, зневажаю вітчизну мою з голови до ніг - але мені прикро, якщо іноземець розділяє зі мною це почуття". Про що це? Про те, що можна скільки завгодно різко висловлюватися про себе, про свою Вітчизну- і ні один "патріот" не має права тебе спиняти і вчити тебе патріотизму. А далі вже питання етики і питання смаку. Умовно кажучи, я сам із задоволенням розповідаю єврейські анекдоти, у тому числі найжорсткіші. В інших компаніях мені здається це абсолютно доречним. Але на концерті самодіяльності охоронців Освенціма сміх над єврейськими анекдотами і національними якостями євреїв мені здався б недоречним. Я думаю, що "Квартал 95" виконав свій номер трохи на автопілоті, не надавши значення етичній складовій. Мені здається, ми маємо справу просто з етичної промашкою. Але ця етична промашка - ніщо порівняно з виттям і закликами до розправи, які пролунали на їхню адресу з цього приводу", - сказав російський сатирик.

Раніше Орлуша і Єфремов заступилися за "Квартал 95".

Теги: квартал 95
On Top