ua en ru

Шевченко розповів, які футболісти потрібні збірній України

Шевченко розповів, які футболісти потрібні збірній України Фото: Андрій Шевченко

Наставник збірної розповів про шанси молодих українців на потрапляння в основу

Збірній України потрібні футболісти з "сучасним менталітетом". Про це заявив головний тренер національної команди Андрій Шевченко в інтерв'ю польському виданню Gazeta.pl.

Зокрема, наставник синьо-жовтої дружини розповів про шанси молодих українських гравців на потрапляння в основу і прокоментував виступ футболістів Володимира Костевича та Артема Путівцева в польському чемпіонаті.

"В чотирьох відбіркових матчах вже п'ять гравців дебютували на такому рівні. Якщо ми хочемо стати сильніше, то нам потрібно нове покоління футболістів з сучасним менталітетом: вони хочуть виграти, вони голодні до успіхів, у них немає комплексів. Шукаю резерви у свідомості своїх футболістів. Тим не менш, у мене є такі ж проблеми, як і у інших тренерів збірних. Я не працюю зі своїми гравцями кожен день, я бачу їх тільки на зборах перед матчами", - зазначив він.

Шевченко розповів, які футболісти потрібні збірній України

Фото: Андрій Шевченко

"У мене є список всіх українців, які зараз грають за кордоном. Я знаю, що Костевич і Путівцев показують хороший рівень в Польщі. І якщо вони будуть розвиватися і утримають своє місце в основному складі, то вони заслужать свій шанс. Нехай вони будуть до цього готові", - підкреслив Шевченко.

До речі, Шевченка ініціює зустріч тренерів команд УПЛ.