Шкіряк про бійку Вілкула та Парасюка: Засуджувати не можу, я б з радістю врізав сепаратисту

STYLERLIFE        24.09.2016 - 08:45
Фото: Зорян Шкіряк (vchaspik.ua)
Фото: Зорян Шкіряк (vchaspik.ua)

Радник Авакова зазначив, що від конфлікту двох політиків найбільше постраждала Україна

Радник глави МВС Зорян Шкіряк заявив, що не засуджує нардепа Володимира Парасюка, який побився з політиком вiд "Опозиційного блоку" Олександром Вілкулом.

"Вже всі висловилися, вирішив я. Не буду детально коментувати бійку Парасюка з Вілкулом. Відбулося. Хоча, з точки зору громадянської позиції, засуджувати Володю я не можу і не буду. Розумію його емоції. Скажу одне. Як людина і патріот, я б з радістю врізав активного сепаратисту, путінському подхалиму і державного зраднику Вілкулу, але ніколи цього не зроблю. Такої радості Кремлю і терористичним ЗМІ я не дам. Підвищувати їх рейтинг – це маячня", – писав він у Facebook.

Також Шкіряк зазначив, що від конфлікту Парасюк-Вілкул точно ніхто не виграв, але програла Україна.

"Вважаю, що найкращим методом боротьби з політичним крилом російських терористів у ВР, "оппоблоком", повинен бути Закон і КПК (Кримінальний процесуальний кодекс. – Ред.). І повірте, путінський прихвостень Вілкул нікуди не дінеться. Це питання часу. Сьогодні "вата" знову розправила крила, тому що відчула свою безкарність за тотальне розграбування країни, за розв'язану війну, російські війська на Донбасі, Путіна, якого вони сюди привели, і за десятки тисяч невинно загиблих укаринских громадян і наших Воїнів-Героїв!", - додав він.

Раніше Парасюк пригрозив Вілкулу "дальнім подорожжю".

On Top