Школярі розповіли про однокласницю, яка померла на уроці фізкультури

STYLERLIFE        30.11.2016 - 11:34
Фото: Швидка допомога (Korrespondent.net)
Фото: Швидка допомога (Korrespondent.net)

Директор школи стверджує, що у загиблої не було протипоказань

Олександрі, – учениці шостого класу Бердянської гімназії "Надія", стало погано на уроці фізкультури. Шкільного лікаря не було на місці, вчитель спробував надати їй першу допомогу, потім викликали швидку. Але допомогти дівчинці не змогли. Учні розповіли про смерть гімназистки.

Смерть Анастасії розслідує прокуратура, повідомляє ТВ5.

"Ми прийшли на фізкультуру, тренер сказав переодягатися. Всі переодяглися і стали в стрій. Розпочався біг, був третій круг. На половині третього кола Саша впала на підлогу", - розповів Данило Грицаєнко, учень гімназії.

Лікаря в школі в цей момент не виявилося. Три бригади швидкої допомоги намагалися врятувати дівчинку. Серце Саші зупинилося через чотири години у відділенні інтенсивної терапії Бердянської дитячої міської лікарні.

"З Сашею ми були з самого першого класу. Ми з нею дружили, ходили в художку", - сказала однокласниця загиблої, Ганна Криворучко.

Також учениця зазначила, що Саша допомагала їй і що вони ночували одна в одної в гостях.

"Мені важко без неї", - додала Ганна.

За словами директора спортивної школи, дівчинка не мала ніяких протипоказань до фізкультури.

У дитячо-юнацькій спортивній школі, де сталася трагедія, не стали пояснювати ситуацію, а також заборонили відеозйомку. Співробітники ДЮСШ стверджують, що штатного лікаря в день смерті Саші не було, тому що він працює на півставки.

Правоохоронці розслідують смерть 12-річної гімназистки. За те, що відбулося, винуватцеві загрожує покарання за двома статтями кримінального кодексу: умисне вбивство та неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дитини.

Нагадаємо, в Бердянську на фізкультурі померла дівчинка.

On Top