Школярі в Станиці влаштували флешмоб до Дня рідної мови

Школярі в Станиці влаштували флешмоб до Дня рідної мови
Фото: Школярі

Свято відзначається у всьому світі 21 лютого щороку

У Станиці Луганській, розташованої поблизу лінії розмежування школярі влаштували тривалий флешмоб до Дня рідної мови, передають "События".

Учні читали вірші, записуючи свої виступи на відео, і передавали виклик далі. Естафета "Шануй рідну мову" вийшла не тільки за межі школи, але й області.

В школі, з якої почався флешмоб, навчання ведеться переважно російською мовою. Зараз намагаються перекласти на українську, але складніше дорослим, ніж дітям адаптуватися до нових умов.

"Батьки у нас російськомовні. Українською мовою володіють неідеально, і просто не можуть допомогти учням в домашніх завданнях або якихось питаннях", – розповіла директор школи.

Запущену учнями естафету передали чиновникам, але флешмоб підхопили всі бажаючі, не чекаючи виклику від інших учасників. Військові почули про нього по радіо.

"Ми прийняли естафету на другий день. Було поставлено завдання – вивчити вірш про Україну. Ми його знайшли, він нам сподобався, ми вивчили втрьох по чотири рядки і розповіли", – повідомив офіцер групи цивільно-військового співробітництва селища Станиця Луганська Андрій Лобанов.

Раніше японець розповів, як і навіщо вивчив українську мову за рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся