ru ua

Школярів у "ЛНР" змусять писати пір'яними ручками

Школярів у "ЛНР" змусять писати пір'яними ручками Фото: Школярі (kievcity.gov.ua)

Окупанти придумали нововведення в методиці освіти

В школах "ЛНР" дітей змусять по черзі стояти за конторками і писати пір'яними ручками. Про це повідомляє сепаратистський Луганський інформаційний центр.

"Одна з основних технологій, запропонованих професором Базарним, зміна динамічних поз протягом усього уроку. Як це відбувається? На звичайному столі встановлюється конторка, один учень сидить, а інший стоїть. У класі працює таймер, через кожні 15 хвилин він подає сигнал, всі діти піднімаються. По кутах класу розташовані миготливі ліхтарики, хлопці дивляться на кожного по черзі, крутять головою", - розповів директор однієї з місцевих шкіл.

На стелі для дітей встановлено тренажер для розминки м'язів.

"На стелі теж розміщений тренажер – різнокольорові смуги. Діти піднімають голови, водять очима, рухають шиєю, фокусують увагу на цих смугах. У них відбувається розслаблення очної м'язи і одночасно – рухова активність. А потім діти міняються місцями. Той, хто сидів – стоїть, і навпаки", - додав директор.

"Згідно з методикою Базарного, рука – свого роду стрілка нашого організму, яка показує, чи все нормально в головному мозку. Професор помітив, що, коли ми пишемо кульковою ручкою, кулька так швидко рухається, що ми не встигаємо створювати образи. А мислення має бути подібним. Тому зараз наші першокласники пишуть олівцями, а потім будуть писати тим, що писали наші предки – пір'яними ручками", - повідомив директор.

А для школярів старших класів придумали наливні ручки з картриджами.

Нагадаємо, у "ЛНР" видали параноїдальну пам'ятку для виїжджають за межі "республіки".