Шприци та наркомани: в мережі показали жахливі умови життя в гуртожитку студентів в Севастополі (фото)

Шприци та наркомани: в мережі показали жахливі умови життя в гуртожитку студентів в Севастополі (фото)
Фото: Гуртожиток у Севастополі (vk.com/sev.blacklist)

Ремонт будівель не проводився 40 років

У мережі показали, в яких умовах живуть студенти в окупованому Севастополі. Молоді люди, які навчаються в Севастопольському державному університеті, змушені перебувати в жахливих умовах для життя. Про це повідомляється в співтоваристві "Чорний список Севастополь" "ВКонтакте".

Відзначається, що тут скрізь валяється сміття, а на пустирі біля корпусу продають наркотики.

"Ремонт будівель 40 років не проводився. Сміття валяється тоннами, причому вітром його розкидало на весь район!!!! Страждають поруч стоять житлові приватні будинки!!! Щодня з вікон установи та гуртожитків вигляд, ніби знаходишся на великий смітнику. Чому б керівництву не зробити екскурсію по визначних пам'ятках універу!!! Це ж смішно замазувати зовнішній вигляд і повністю ігнорувати тил!!! Як не соромно керівництву тримати в такому стані заклад у Славному красивому місті-герої Севастополі!!!!!? Чому абсолютно територія не прибирається та не вивозиться сміття з території. Чому загажівать підлогу стрілки через студентів!!!! Цілодобово на пустирі, розташованому біля університету, який належить території універу студенти наркомани колятся і продають наркоту!?" - написали в повідомленні.

Шприци та наркомани: в мережі показали жахливі умови життя в гуртожитку студентів в Севастополі (фото)Шприци та наркомани: в мережі показали жахливі умови життя в гуртожитку студентів в Севастополі (фото)Шприци та наркомани: в мережі показали жахливі умови життя в гуртожитку студентів в Севастополі (фото)Шприци та наркомани: в мережі показали жахливі умови життя в гуртожитку студентів в Севастополі (фото)Фото: Гуртожиток у Севастополі (vk.com/sev.blacklist)

"А тут враження ніби була війна , кругом розруха і бродячі студенти - наркомани. Ввечері взагалі страшно проходити повз, почуття ніби на тебе нападуть і вб'ють. А адже бачиш як навчаються в університеті іноземці, вони ж бачать "красу" і створюється загальна думка про нас про нашому місті!!! Дуже хочеться сподіватися, що ця інформація дійде до керівництва і вони виділять гроші на ремонт і прибирання одного з кращих вищих навчальних закладів Криму", - сказано в повідомленні.

Як раніше повідомлялося, в окупованому Криму в море злили нечистоти (відео).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся