ru ua

Штурм Жовтневого палацу в Києві: під загрозою зриву опинився концерт всесвітньо відомого оркестру

Штурм Жовтневого палацу в Києві: під загрозою зриву опинився концерт всесвітньо відомого оркестру Фото: Оркестр Гленна Міллера (facebook.com/mihail.gumirov)

Мітингувальники намагалися зайняти будівлю якраз під час виступу музикантів

У Києві під час штурму Жовтневого палацу мітингувальниками учасниками "Маршу за імпічмент" під загрозою зриву був концерт всесвітньо відомого оркестру Гленна Міллера. Глядачів, які прийшли на виступ на 15:00, виводили через чорний хід. Про це повідомляють користувачі мережі.

"Тільки що мама подзвонила і каже, що вона всередині Жовтневого. Прийшла на концерт оркестру Гленна Міллера. Тепер їх (відвідувачів концерту) виводять назовні обхідними шляхами", - зазначив Facebook Сашко Михайленко.

Штурм Жовтневого палацу в Києві: під загрозою зриву опинився концерт всесвітньо відомого оркестру

Скріншот поста облікового запису https://www.facebook.com/ Sashko Mykhailenko

Організатор виступу Михайло Гуримов Facebook повідомив, що незважаючи на запеклі зіткнення активістів і поліції під стінами Жовтневого, оркестр зміг відіграти програму.

"Ось герої поіменно - грають джаз, і не знають,що творилося ці півтори години перед Палацом. Все стало тихіше, пані та панове", - написали вони.

До того ж, повідомляється, що другий виступ, в 19:00, також відбудеться.

"Концерт в 19.00 відбудеться. Чекаємо сміливих!" – зазначили організатори.

Відео: Виступ оркеста під час штурму Жовтневого палацу в Києві (facebook.com/mihail.gumirov)

Поліція також прокоментувала зіткнення під Жовтневим палацом, посилаючись на забезпечення безпеки проведення концерту оркестру Гленна Міллера.

"Частина учасників акції з Майдану Незалежності прибула до входу в Жовтневий палац і намагається потрапити в будівлю, де в даний час проходить концерт. При цьому влаштовують штовханину з правоохоронцями. Після штовханини учасники акції в Києві виламали двері в Жовтневому палаці. Частина людей таким чином потрапила в будівлю", - йдеться в повідомленні поліції Києва.

Нагадаємо, що активісти припинили штурм Жовтневого палацу в Києві. Раніше учасники "Маршу за імпічмент" повідомили про намір організувати штаб у Жовтневому палаці.

до Речі, у мережі бурхливо обговорюють скандальний штурм Жовтневого палацу в Києві.