В Швейцарії провідник поїзда може заробляти 5 тис. євро

В Швейцарії провідник поїзда може заробляти 5 тис. євро
Фото: Потяг (РБК-Україна)

Це одна з найвищих зарплат провідника у світі

В Швейцарії провідник поїзда може заробляти 5 тисяч євро. Про це повідомила  gazeta.ua з посиланням на українку Еліну Бондаренко, що проживає та працює в Цюріху.

"Я маю освіту працівника залізниці, яку здобула в Україні. В Швейцарії планувала працювати прибиральницею. Але коли у консульстві здавала іспит на французьку мову, консул поцікавився, чому не хочу спробувати роботу на залізниці. Я мала перездати свій диплом і пройти спеціальні курси, на яких навчали поводитись із пасажирами", - розповіла Еліна.

Жінка розповіла, що кожний місяць отримує 5 тисяч євро зарплати. Це одна з найвищих зарплат провідника у світі.

Повідомляється, що всі потяги Швейцарії є комфортабельними. В них наявні оглядові вікна, вагони-ресторани, вагони для батьків з дітьми та перший клас. Більшість поїздів – двоповерхові.

«Провідників тут мало. На потяг у 9 вагонів лише 2 людини. Ми маємо допомагати пасажирам з вантажем, вмикати мультики дітям, а також обслуговувати 1 клас. У них є своє меню, як у наших літаках», - додає емігрантка.

Вона додала, що квитки в Швейцарії дорогі. В середньому вони коштують від 50 до 100 євро. Бондаренко зазначає, що 500-кілометрову відстань із Цюріха до Парижу поїзд долає за 3 години.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про хамську поведінку провідників у поїздах «Укрзалізниці».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся