ua en ru

У сімферопольській лікарні страждають від нестачі фінансування і алкоголіка-директора

У сімферопольській лікарні страждають від нестачі фінансування і алкоголіка-директора Фото: Клінічна лікарня ім.Семашка в Сімферополі (google.maps)

За словами співробітників, лікарі живуть впроголодь

Медики з сімферопольської клінічної лікарні ім. Семашко, яка знаходиться в окупованому Сімферополі, розповіли про труднощі, які відчуває медзаклад.

Як повідомляє "Аргументи тижня - Крим", в лікарні немає достатнього фінансування, зарплати мізерні, а директор зловживає спиртними напоями.

"А тепер дійсність: у липні в нашій лікарні середня оплата праці становила для лікарів – 22 тисячі рублів, для медсестер – 13 тисяч, для молодшого медперсоналу – 9 тисяч. Чи можливо прожити і утримувати сім'ю і дітей на ці гроші? Співробітники живуть впроголодь! Чаша переповнена! Все це вже неможливо терпіти! Наш головний лікар, Олександр Іванович Остапенко з його командою "професіоналів", кришовані кримським Моз, загнали всіх у пекельні умови, де не комфортно ні лікарям, ні пацієнтові! Як інакше пояснити бездіяльність міністра Голенко А.І. при наших неодноразових проханнях про допомогу? А витягнути клініку з цієї боргової та кадрової ями, напевно, вже неможливо! Протягом кількох місяців не виплачуються стимулюючі виплати! Працівники звільняються. Нікому лікувати хворих і доглядати за ними. Натомість вводяться нові високооплачувані посади в адміністрації, куди призначаються наближені до головного лікаря! Немає медикаментів. Лікарня в багатомільйонних боргах. У можливість відновити вже не віриться. Натомість іде найважливіший ремонт – ремонт адміністративного корпусу! Керівництву не подобалася плитка в туалеті – вирішили її замінити, ймовірно, за рахунок наших стимулюючих", - написали лікарі у відкритому листі виданню.

Також медики повідомили, що директор медустанови зловживає спиртними напоями.

"Головний лікар – алкоголік! Госпіталізується нібито з панкреатитом, а насправді його виводять із запою! В трусах бігає по вулицях у "білій гарячці", а дехто, закривши очі на це, намагається пояснити співробітникам що таке "морально-етичні норми!" - продовжили розповідь медики.

Нагадаємо, що в мережі показали жахливу дитячу поліклініку в Києві.