ua en ru

Синоптик дала проноз погоди на Івана Купала

Синоптик дала проноз погоди на Івана Купала Фото: Погода (pixabay.com/AdinaVoicu)

Наталка Діденко розповіла, де в Україні пройдуть дощі

Синоптик Наталка Діденко розповіла, якої погоди чекати 7 липня, зокрема вночі на свято Івана Купала. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Найближчої ночі, на Івана, в Україні буде прохолодно. У західних областях якнайдоречнішим буде стрибання через купальське вогнище. Бо зігрітися при температурі повітря +7...+12 градусів, а в Карпатах +5...+10 градусів, просто необхідно. Оскільки першими стрибають парубки та дівчата, то старшим та підстаркуватим можна почекати і хоча б коло багаття просто посидіти. Бо +7...+12 - це, прямо скажемо, мало для Івана", - попередила синоптик.

За даними експерта, на півночі, у центрі та на сході України вночі очікується +9...+15 градусів. У південній частині країни +14...+18 градусів.

"На значній частині території України у п'ятницю - сухо, сонячно, малохмарно", - повідомила Діденко.

У зв’язку зі святом Івана Купала синоптик розповіла, якою буде температура води у купальську ніч.

"Як бачите, чудова водичка, 22-27 градусів, північні моря та західні океани, Балтія, португальське та британське узбережжя, звичайно, свіжіші. Для безлічі українських туристів: температура води поблизу Анталії та Хургади 27-29 градусів", - розповіла експерт.

Вона також дала прогноз погоди для Києва.

"Дніпрові київські береги 7 липня будуть вночі із холодними ясними зорями, +13...+15 градусів, тихими водами, у Дніпрі 20 градусів водичка, а вдень повітря прогріється до +21...+23 градусів і світитиме сонце", - відзначила Діденко.

Синоптик дала проноз погоди на Івана Купала

Скріншот поста акаунта facebook.com/tala.didenko

До речі, синоптик попередила українців про прийдешні дощі.