ua en ru

Синоптик пообіцяла українцям сніг

Синоптик пообіцяла українцям сніг Фото: pixabay.com/hmauck

Наталка Діденко дала прогноз погоди на середу

Синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди на середу, 19 квітня. Вона застерегла, що більшості українців варто очікувати на сніг. Про це експерт повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Ой, снігу, снігу білого насипала весна, прийшов сховатись заїнько - хатиночки нема! Так або приблизно так виглядатиме найближчої ночі Дніпропетровська, Запорізька, Харківська області та взагалі більшість областей сходу, півдня та центральних областей", - застерегла синоптик.

За її словами, водіям варто бути дуже обережними, оскільки дороги можуть бути слизькі. Вона також просить українців намагатися зберегти дерева, які вже встигли зацвісти, та уберегти їх майбутні плоди.

"Плюс налипання мокрого снігу, що дуже може бути небезпечним на дорогах.
Люди, хто перебуває в цих областях, побережіть себе, рослини, дерева, квіти, судини, голову, суглоби, нервову систему, автомобілі, дахи, тварин, словом, будьте уважними до цієї каверзної синоптичної ситуації", - попередила Діденко.

За її словами у столиці України завтра буде сухо, однак весняної погоди точно не буде.

Синоптик пообіцяла українцям сніг

Скріншот поста акаунта facebook.com/tala.didenko

"На заході також ймовірний дощ з мокрим снігом. На решті території України - без опадів. Але холодно буде скрізь: вночі мороз, вдень 0-6 градусів тепла. У Києві завтра сухо і холодно, вночі невеликий мороз, вдень 4-6 градусів тепла. Циклон зсуватиметься геть вже завтра надвечір за наші східні межі, але вже 20 квітня нова негода підсунеться до південного заходу, від Одещини до Закарпаття. Але про це - пізніше. Щоб не впасти вже зовсім у синоптичну тугу. А поки що - гуляє в Україні циклон з Чорного моря!" – повідомила синотик.

До речі, у Дніпрі випав сніг.