ua en ru

Синоптик розказала, які сюрпризи українцям приготувала погода у понеділок

Синоптик розказала, які сюрпризи українцям приготувала погода у понеділок Фото: Осінь (pixabay.com/Nietjuh)

В яких регіонах чекати снігу, а де буде сухо – знає метеоролог

У понеділок, 20 листопада, на більшості території України очікується холодна погода, температура в межах +1+5 градусів. Тепліше буде на сході та півдні - до +10 градусів. Про це пише відомий синоптик Наталя Діденко в Facebook.

"Завтра на Заході України переважно мокрий сніг, на Лівобережжі - дощ. На Півночі, у Вінницькій області та на Півдні, окрім Запоріжжя і Херсонщини, - суха погода. Холодно. Вдень +1+5 градусів, на крайньому сході, в Криму та в Приазов'ї ще буде тепло, до +10 градусів", - прогнозує експерт.

Синоптик розказала, які сюрпризи українцям приготувала погода у понеділок

Скріншот поста акаунта facebook.com/tala.didenko

Вона також дає окремий прогноз на понеділок для столиці.

"У Києві завтра без істотних опадів, вдень +3+4 градуси. Протягом тижня ще похолодає, суттєві опади - навряд, в кінці тижня – потепліє", - каже Діденко.

Вона також зазначила, що у вихідні не дуже хочеться думати про початок робочого тижня.

"Ще про нього не хочеться думати, поки в хаті тепло, чисто, є груші, пледи-подушечки, чебрецевий чай, тишина від закритих вікон, наварений з учора борщ, нікуди не треба бігти, затишно і кіт. Але прогнозувати можна", - поділилася вона.

Зазначимо, що 19 листопада в Україні відзначають День працівників гідрометеорологічної служби.

"Вітаємо один одного з Днем українського Прогнозу Погоди! Хай завжди буде Погода!" – привітала Діденко.

До речі, школярі України записали відеозвернення до Ілона Маска. Учасники проекту записали відеозвернення до знаменитого інженера і винахідника з метою привернути увагу до своїх проектів, а також запросили Ілона Маска на фінал #ElonMuskDiscoverUkraine.