ua en ru

Синоптик розповіла, якою буде погода у Вербну неділю

Синоптик розповіла, якою буде погода у Вербну неділю Фото: Погода в Україні на Вербну неділю

Незважаючи на циклон над Україною, погода у кінці тижня порадує сонцем і теплом

У неділю, 9 квітня, в Україні очікується тепла весняна погода. Циклон, який приніс холодний вітер і опади, зсовується на схід. Такий прогноз у Facebook дає відомий синоптик Наталя Діденко.

"Над Україною розлігся циклон. Самі бачите у вікно, якщо ви не космонавт і не дивитеся на цей циклон в ілюмінатор. Над Західною Європою - ясне сонячне небо зараз. Циклон над Україною організував дощі та вітер. Температура сьогоднішня явно не гріє", - констатувала вона.

Над Україною розлігся циклон. Самі бачите у вікно, якщо ви не космонавт і не дивитеся на цей циклон в ілюмінатор. До ре...

Опубліковано Наталкою Діденко 8 квітня 2017 р.

Експерт зауважила, що 9 квітня у західних, північних областях, на Вінниччині та в районі Кропивницького небо очиститься від хмар і вийде сонце, температура повітря коливатиметься у межах +10+16 градусів. У східних областях, частині центру, Запоріжжі, Миколаївщині, Херсонщині ще йтимуть дощі та буде холодно, температура коливатиметься +7+12 градусів.

"Кияни! Не вішайте носа і не сумуйте. Ця мокра вітряна сірість за вікном зміниться у столиці прекрасним сонцем та теплішим днем. Буде повітря ще свіже, але проти сьогоднішніх +7+8 градусів очікується +10+12 градусів. А сонце, може, й ще пару градусів вдень підкрутить. Вербна неділя буде дуже красивою. Хоч з дощами, хоч із сонцем", - каже Діденко.

До речі, стало відомо, як відроджується флора і фауна Чорнобильської зони відчуження.