ua en ru

Скандал з харківським ліцеїстом: справа отримала продовження

Скандал з харківським ліцеїстом: справа отримала продовження Колаж РБК-Україна

Хлопець негативно висловлювався про країну та її керівництво

Студента Харківського військово-патріотичного ліцею "Патріот" відрахували з навчального закладу після його висловлювань про те, що "України як держави". Про це повідомила заступник начальника ліцею з виховної роботи Яна Турецька, передає портал 057.ua.

"Дитина відрахований, і всі питання в департамент освіти. Його характеристика ще на межі оформлення", - сказала вона.

Після того, як екс-боєць "Азова" Данило Яковлєв оприлюднив листування з ліцеїстом і вона почала швидко поширюватися в мережі, хлопець просив видалити її ,стверджуючи ,що це не він писав.

"Він почав переконувати, що у нього забрали телефон і писав не він. Вже пізніше він зрозумів, що я йому не повірив і почав вибачатися, і слізно благати прибрати", - розповів Яковлєв.

Нагадаємо, що харківський ліцеїст відзначився скандальними висловлюваннями.

"Цей "геній" пише мені дивні повідомлення в Instagram. Рекомендую ознайомитися самим! Каже, що "бандерівці - покидьки суспільства", потім починає мені розповідати, що "України вже немає як держави"! Я, чесно кажучи, не знаю, як реагувати. Мені дуже неприємно, що люди з антиукраїнськими поглядами служать в ЗСУ. Я сподіваюся, що невеликий медійний скандал допоможе керівництву прийняти правильне рішення – виключити цього заср*нця з лав ЗСУ!" – зазначив Яковлєв.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну