ua en ru

Скандал з львівської вчителькою і Гітлером: з'явилися нові деталі справи

Скандал з львівської вчителькою і Гітлером: з'явилися нові деталі справи Фото: Мар'яна Батюк (facebook.com mabatyuk)

Педагог працює в школі вже сім років

Львівська вчителька історії, а також депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Мар'яна Батюк, яка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі фотографію Адольфа Гітлера і підписала її захопленими словами, перевіряється керівництвом. До речі, всі звинувачення вона заперечує і каже, що її просто взламали. Про це повідомляє видання "Високий замок".

"В даний час перевірка триває. Остаточне рішення не прийнято. Як тільки ми його приймемо, відразу повідомимо", - заявила начальник міського управління освіти Зоряна Довганик.

"Це не довго ... Тому що в п'ятницю, коли ми приїхали в школу, вчительки вже не було в школі. Трубку вона не брала. Їй дзвонили люди... Я з нею говорила вже в понеділок. Вона все заперечує факти. Думаю, завтра-післязавтра остаточне рішення буде прийнято", - сказала Довганик.

У школі кажуть, що вона працює тут сім років, нічого такого за нею не помічалося.

"Вона працює в школі вже сім років. Директор каже, що не бачив якихось очевидних фактів, що стосуються тих речей, які ми бачили в п'ятницю. Якщо таке повідомлення було, однозначно такий учитель не повинен працювати в школі. Але наш комп'ютерний відділ від управління освіти довести цей факт не може. Але комісія працює. Заздалегідь не можу нічого сказати. Думаю, що ці речі можна довести", - резюмувала начальник міськуправління освіти.

Директор школи повідомив, що сторінка в соцмережі виглядає, наче її почистили.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, що загрожує львівської вчитель, яка потрапила в скандал з-за Гітлера.

Хайп-таксі #14: чи потрібно Україні переходити на латиницю (Відео: РБК-Україна)