ua en ru

"Скандал зробив свою справу": відома волонтер Юсупова висловилася про заборону "Сватів"

"Скандал зробив свою справу": відома волонтер Юсупова висловилася про заборону "Сватів" Скріншот з серіалу "Свати"

"Ви господарі свого життя і тільки ви самі вирішуєте, що вам дивитися і кого слухати"

Відома волонтер Наталія Юсупова прокоментувала можливий заборону СБУ серіалу "Свати". На думку волонтера, це маркетинговий хід, і тепер люди більше звернуть увагу на кінокартину. Про це вона написала на своїй Facebook-странице.

"В який раз переконуюся, що мовчання золото..Ну, промовчи ж, немає, взяла і вставила свої п'ять копійок. Все тому, що люблю справедливість. Чудовий маркетинговий хід, я вам скажу, тепер "Сватів" подивляться втричі більше, скандал зробив свою справу, блогери отримають премію, а продюсери бажані дивіденди. Завтра буде чергова новина і новий привід для скандалу, а післязавтра всі забудуть про пропаганду "жахливого і тупого" кіно, і ви будете щодня продовжувати дивитися російські серіали по всім вітчизняним каналам ТБ", - написала Наталія.

"Скандал зробив свою справу": відома волонтер Юсупова висловилася про заборону "Сватів"Скріншот (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

За словами волонтера, ніхто не пише про те, що вчора загинули п'ять бійців АТО.

"Тема війни нікому вже нецікава, тим більше тема кол-ва онкохворих в країні, тема убитих лікарень, вмираючих без ліків старих або живуть на мізерну зарплату людей з інвалідністю, ні, ці теми суспільство обходить десятою дорогою, тут не поскандалиш, там реальна допомога потрібна!! Вчора загинуло 5 воїнів АТО, п'ять сімей втратили своїх синів, п'ять життів, які стояли на сторожі нашої країни, пішли назавжди в небеса! Хто про це написав??? Ну пару чоловік, не більше Інша справа випустити свій негатив і "думка", це святе! Грошь ціна вашим думкам, коли ви не бачите головного. Це не серіал вами маніпулює, це ви самі даєте інформаційної машині керувати своїм мозком! Ви господарі свого життя і тільки ви самі вирішуєте, що вам дивитися і кого слухати", - прокоментувала Юсупова.

"Скандал зробив свою справу": відома волонтер Юсупова висловилася про заборону "Сватів"Скріншот (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Як раніше повідомлялося, відомий український шоумен і актор Володимир Зеленський зробив нове відеозвернення з приводу жорсткої критики на адресу артиста і "Кварталу 95" після першого відео на тему діяльності СБУ і можливої заборони серіалу "Свати" в Україні.