ua en ru

У скандалі з харчуванням АТОшников з'явилися нові деталі

У скандалі з харчуванням АТОшников з'явилися нові деталі Фото: Консерви для бійців АТО (facebook.com/yuri.biriukov)

Постачальник консервів підміняв документи

Фірму, яка виробляє консерви для АТОшников, викрили у підробці документів. Про це розповів радник президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook.

altСкріншот поста (facebook.com/yuri.biriukov)

"Січень 2017 року, позиції 46 ДШБ у селищ Водяне і Дослідне. Консерва рибна. Нова інформація, якої я не знав раніше - салака, сардина, оселедець. Серпень 2017 року, Міністерство оборони України. Та ж сама фірма, та ж сама консерва", - сказав радник президента.

alt

Скріншот поста (facebook.com/yuri.biriukov)

Бірюков повідомив, що цифри в документах про кількість виробленої продукції не сходяться.

"Нова інформація, якої я не знав раніше - у заводу добове виробництво 21,6 тонни на добу, а фірма-годувальник подає на дослідження консерви і документи про 80 тонн за добу", - зазначив радник президента.

altФото: Консерви, якими харчуються бійці (facebook.com/yuri.biriukov)

"Математика - не найсильніша моя сторона, і я реально не можу зрозуміти: якщо завод робить тільки 21,6 тонни, а документи на 80 тонн... То невже... О, Боже... Ні, у мене немає жодних версій. Може... може це такі маленькі гномики, в той самий момент, коли всі люди йдуть додому, ці маленькі гномики... в поті гном'ясого обличчя", - додав він.

Радник президента розповів, що один з постачальників привіз документи на тушонку, а в лабораторії під цим номером давали сертифікат на соняшникову олію.

altaltalt

Фото: Документи на продукцію для військових (facebook.com/yuri.biriukov)

"А ще один, теж дуже "улюблений", привіз молочну продукцію з сертифікатом, якого лабораторія взагалі не давала. Може начпрод перевірити справжність сертифіката, особливо перебуваючи в полях? Немає", - зазначив він.

Раніше у мережі показали, як виглядає їжа українських бійців.