ua en ru

Скандальна блондинка на Range Rover знову відзначилася в Києві

Скандальна блондинка на Range Rover знову відзначилася в Києві Фото: Світлана Цыбулина (facebook.com/Светлана Цыбулина)

Колишня дружина працівника ГПУ влаштувала розправу на столичних дорогах

У "Царському селі" на Печерському районі Києва знову з'явилася скандальна блондинка Світлана Цибуліна, колишня дружина працівника ГПУ Ігоря Цибуліна. Цього разу, у вівторок, 25 липня, о 21:50 вона влаштувала гонки на своєму білому Range Rover. Про це повідомив водій Артем Мостовий на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши відповідні фото та відео.

За його словами, Цибуліна була в стані сильного алкогольного та наркотичного сп'яніння і погрожувала йому за зупинку на одній з вулиць і навіть намагалася протаранити його автомобіль.

"Спочатку вона перекрила дорогу, потім намагалася протаранити моє авто. В той момент під'їхав, як виявилося пізніше, сусід цієї неадекватної, який сказав, що вона завжди так себе веде, потрібно викликати копів", - розповів Мостовий.

Заради власної безпеки чоловік вирішив від'їхати від Цибуліної, але жінка була невгамовна. Цибуліна влаштувала гонки, намагаючись своїм позашляховиком протаранити його автомобіль.

"Захопившись гонитвою, вона не помітила, як приїхала прямо до Печерського відділення поліції, де й була затримана. Прав вона позбавлена за ст. 130 і поїхала додому з драйвером, але чи надовго?" - написав Мостовий.

"Цей випадок не перший у неї і як потім з'ясувалося вона зірка інтернету! Але найприкріше, що і копи не вірять, що її можна покарати, але ми знаємо, що це не так. Мені здається, що пора закінчувати цей балаган і притиснути цю стареньку по повній!" – додав він.

Скандальна блондинка на Range Rover знову відзначилася в Києві

Скріншот поста акаунта facebook.com/a.mosotovoy

Опубліковано Artem Mostovoy 25 липня 2017 р.

Відео: Цибуліна (facebook.com/a.mosotovoy)

Раніше повідомлялося, що журналісти з'ясували все про "Свєту на білому Рейнджровері".