ru ua

Скандальна няня-садистка пояснила свою жорстокість

Скандальна няня-садистка пояснила свою жорстокість Фото: Няня звинувачує у всьому дитини (ngs24.ru)

Жінка, яка побажала залишитися неназваною, вважає, що в конфлікті винна сама маленька дівчинка

Скандальна няня з Києва, яка жорстоко поводиться з дітьми, спростувала всі звинувачення, сказані в її адресу. Про це вона розповіла в коментарі виданню "Сегодня".

"Це все нісенітниця! Я працювала в цій родині два місяці до канікул і чотири дні після 1 вересня. Я не зробила нічого поганого. Це скандальні люди. Дівчинка себе погано вела. А я за неї відповідала головою. Ця дитина давно намітила собі мене дістати. Так і сказала: "Я тебе дістану!".

Вона по-хамськи себе вела зі мною. Батьки на це не реагували. Навіть при них у нас з дівчинкою Аріною, яка навчається у другому класі, виникали конфлікти. Вона страшно мучила свого кота. Вела себе жахливо. Я їй кажу: "Йдемо додому!", а вона ну ні в яку! Ще й молодшу Лізу за собою тягає, та її завжди слухається. Біжить, падає, а потім плаче. Зовсім неслухняна", - розповіла жінка

"Я не допущу, щоб якась малолітня дівчинка на мені "їздила", ще не народилася така людина, яка буде на мені їздити! Я не ображала її і не била, волосся на руку не намотувала. Нехай ті, хто це бачив – доведуть це. У парку Аріна влаштувала мені істерику, а дівчаток "накручували" сторонні люди, які зібралися навколо. Вони обидві плакали, і я не могла з ними впоратися...

Так, мене звільнили. Батько сімейства навіть не розрахувався зі мною за чотири робочих дні. Скільки заборгував – не ваша справа. Це копійки. За такі гроші ніхто не хоче тепер працювати. Ця сім'я з Донецька, вони знімають тут квартиру. І живуть по сусідству. Я інтелігентна людина та корінна киянка! А дівчинка вимагала від мене, щоб я їй купувала цукерки і навіть ковбасу, катала за свої гроші на каруселях. Щоб я робила їй подарунки.

Але я ж чужа людина! Я не так багато заробляю, щоб ще й на чужих дітей витрачатися. Я взагалі тут не бачу ніякої проблеми, навіть обговорювати тут нічого. Дітей потрібно виховувати суворо. Мене, наприклад, батько за непослух карав ременем. А ці діти дуже неслухняні. Рано чи пізно я б від них пішла, а так розійшлися як у морі кораблі..." – повідомила няня.

Нагадаємо, у столиці стало відомо про няню, яка ображала і залякувала дитини.