ua en ru

Скандальний бойовик "ДНР" запросили судити конкурс бікіні в Москві

Скандальний бойовик "ДНР" запросили судити конкурс бікіні в Москві Фото: Захар Прилепін (facebook.com/zaharprilepin)

Російського письменника-терориста покликали в журі

Бойовика "ДНР" Захара Прілепіна запросили до Москви на конкурс бікіні в якості судді. Про це письменник-терорист написав на своїй сторінці в Facebook.

Бойовик поскаржився, що часто отримує такі запрошення відвідати ефір або прийти на презентацію. При цьому організатори заходів думають, що він знаходиться в столиці РФ.

"Не те, щоб весь світ зобов'язаний стежити за тим, де я жив і де я живу, хоча це все-таки журналісти, а у мене, як відомо PR-батальйон, про яке говорять з кожного праски; але тут інше. Вони, ці дівчатка і хлопчики, в цілому впевнені, що всі "нормальні люди" живуть в Москві: а де ж ще. І, звичайно ж, тільки й чекають, щоб прийти до них у редакцію", – написав він.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/zaharprilepin

"Зараз, бл*ть, міномети достреляют, і візьму таксі. Сил немає витерпіти, скоріше б дізнатися про що там в редакції вашої піде мова. Фуршет буде?" – додав бойовик.

Прилепін повідомив, що останнім запрошення він отримав від журналу.
"І, так, забув. Журнал Maxim офіційно покликав мене в журі на конкурс краси або там конкурс бікіні. Ці упирі знають, де я. Жарт оцінив. Я їх теж на конкурс покличу одного разу. Ще не придумав який. Цікавий", - підсумував Прилєпін.

До речі, Захар Прилепін проговорився про майно на окупованому Донбасі.