ru ua

Скандальний український журналіст перекупив учасників мітингів Рабіновича під Нацбанком

Скандальний український журналіст перекупив учасників мітингів Рабіновича під Нацбанком Скріншот (YouTube/TVgolosnaroda)

В ході свого розслідування Всеволод Філімоненко розкрив справжні причини, через які люди виходять на подібні акції протесту

Журналісту Всеволоду Філімоненко вдалося перекупити учасників мітингу "За життя" під стінами Національного банку України, організатором якого є нардеп Вадим Рабінович. Також він з'ясував, чому люди беруть участь у подібних акціях протесту.

Спочатку скандальний журналіст представився протестувальникам помічником Вадима Рабіновича і розпитав "мітингувальників" про те, скільки їм платять. Деякі учасники акції підтвердили, що останнім часом почали платити не по 100 грн за годину, як обіцяли, а по 70.

Але, за словами журналіста, люди, які вийшли на акцію протесту в підтримку Рабіновича, готові за трохи більшу плату вийти на акцію проти лідера партії "За життя" у підтримку НБУ Валерії Гонтарєвої.

Під НБУ записатися на мітинг в підтримку Гонтарєвої за 150 грн за годину відразу з'явилося кілька десятків охочих.

"Я б міг зібрати на мітинг в підтримку Гонтарєвої і 3 тисячі осіб, але у мене немає стільки ресурсів", - зазначив журналіст, який заручився підтримкою десятки людей.

Наступного дня громадяни, які до цього лаяли главу НБУ, тепер скандували гасла "Гонтарєва прийшла – порядок навела" і "Гонтарєва – поверни ГангБанк", а також "Ми за Гонтареву!"

"Ми без проблем провели мітинг за Гонтареву з участю ваших людей, але нам цього здалося мало, і ми пішли далі і вирішили перекуповувати ваших людей прямо на мітингу", – зазначив у сюжеті Філімоненко.

Під час акції на підтримку Рабіновича він з допомогою гучномовця пообіцяв людям по 200 грн, щоб вони "захищали права учасників акції", яким "не дають воду і крадуть добові" і створив з учасників акції "профспілку учасників акції за Рабіновича".

До журналіста-засновника профспілки відразу потягнулися люди, які з охотою брали по 50 грн і ставали членами профспілки". Після акції кожному "члена" обіцяли виплатити ще по 150 грн.

"Організація мітингів під Нацбанком дуже на низькому рівні, тому я вам пропоную свої послуги. Обіцяю, що не буду красти ваші гроші", - резюмував журналіст, звертаючись до Рабіновича.

Відео: Журналист перекупил митинг Рабиновича (YouTube/TVgolosnaroda)

Зазначимо, що вже більше півроку біля стін Нацбанку збираються за гроші мітингувальники під прапорами партії Рабіновича "За Життя". Вони мітингують за відставку голови НБУ Валерії Гонтарєвої і вимагають провести розслідування щодо її діяльності на цій посаді.

Нагадаємо, про те, що народний депутат Вадим Рабінович влаштовує проплачені акції протесту під стінами Національного банку можна прочитати в матеріалі "Хто і за скільки мітингує під НБУ", опублікованому на порталі "Страна".