ru ua

Скандальний журналіст намагався довести українським прикордонникам, що він "не ідіот"

Скандальний журналіст намагався довести українським прикордонникам, що він "не ідіот" Фото: Грем Філліпс (podrobnosti.ua)

Проросійський журналіст-провокатор Грем Філліпс приїхав з боку Криму до пропускного пункту, але підійти до наших військових побоявся

У вівторок, 6 вересня, скандальний британський журналіст Грем Філліпс був помічений біля адмінкордону з окупованим Кримом. Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.

Повідомляється, що близько 11:00 прикордонники Херсонського загону, які несуть службу в контрольному пункті "Каланчак", зафіксували роботу Філліпса, який з боку тимчасово окупованого Криму, не перетинаючи адмінкордону, намагався спровокувати українських військових.

"Так званий "журналіст" постійно перебував під наглядом російських окупантів", - зазначили в Держприкордонслужбі.

Також в ДПСУ розповіли, що журналіст-провокатор ставив мандрівникам, які прямували на півострів, питання: "Крим - це Росія?" Крім того, він намагався спровокувати українських військовослужбовців, ставлячи питання про окупований півострів.

"На жаль, Грем Філліпс так і не перетнув адмінкордону, в якийсь момент помилково зазначивши, що "...він не ідіот". Після декількох монологів Філліпс так само у супроводі російських військових виїхав глибину окупованого Криму", - додали прикордонники.